Čisticí utěrky

Naše společnost vám nabízí spolehlivý a v praxi osvědčený systém čisticích utěrek (textilií) optimalizovaný přímo pro vaši firmu. Na vás je pouze vybrat si takový produkt, který vám bude plně vyhovovat. My se již postaráme o to, abyste u vás ve výrobě měli k dispozici vždy potřebné množství čistých utěrek připravených k použití. V rámci dohodnutého smluvního rámce vám navíc umožníme optimalizovat pro jednotlivé termíny výměn právě takové množství čisticích utěrek, které potřebujete. Náš obchodní a logistický systém umožňuje průběžné změny dodávaného množství čistících utěrek a je klíčem k úsporám vašich firemních nákladů.

Systém opakovaného praní prokazatelně šetří životní prostředí. Odpadne Vám veškerá starost s nákupem jednorázových utěrek, likvidací nebezpečného odpadu a jeho evidencí.

Čisticí utěrka typu Basic

Tato čisticí utěrka zcela spolehlivě odstraní hrubou nečistotu, olej, rozpouštědla i mastnotu.
Zaručujeme vám její vysokou odolnost a absorpční schopnost, a to až do několikanásobku její původní hmotnosti.

specifikace: extrémně silná savost, trvanlivost, odolnost

Čisticí utěrka typu Micro

Materiál této čisticí utěrky vyniká skvělou odolností. Dobrá savost společně s jemným povrchem, který je zcela bez chloupků, dává záruku spolehlivého čištění těch nejjemnějších součástek a zařízení.

specifikace: vysoce absorpční materiál, povrch bez chloupků

Čisticí utěrka typu Wecoline

Jemná savá čisticí utěrka vyrobená ze speciálně upravené bavlněné tkaniny. Utěrka vyniká svou mimořádnou savostí a prakticky nepouští vlákna.

specifikace: velká savost, povrch téměř bez chloupků

Atyp

Čisticí utěrka dodaná na základě specifických požadavků zákazníka – složení i rozměr

Absorpční rohož

Velmi savá rohož vhodná pro zachycení průsaků olejnatých a vodnatých kapalin. Rohož se vyznačuje vysokou absorpcí, tkanina váže vlhkost uvnitř rohože. Rohože se dají v případě nutnosti vrstvit.

specifikace: ultra savý materiál, vysoká absorpce tekutin

Box na čisticí utěrky

Naše obaly, ve kterých dodáváme a skladujeme čistící utěrky, jsou uzamykatelné, opakovaně použitelné a je s nimi velmi snadná manipulace. Dodáváme po dvojicích – pro čisté i použité utěrky.

Velikost: 59×59 x 88 cm
obsah: 255,5 l
materiál: plast

« z 3 »